„Esu čia tam, kad į(si)kvėpčiau... ieškoti ir atrasti, svajoti ir tikėti, augti ir auginti, džiaugtis ir džiuginti, mylėti ir kurti.“

2015 08 JUJU Raminta Girdvaine 123 mazaKas aš? 
Esu Raminta Girdvainė – sertifikuota  koučingo specialistė (ICF, International Coach Federation) ir Points of You trenerė, lektorė

Vedu koučingo sesijas, užsiėmimus grupėms, mokymus ir seminarus įmonėms, rašau straipsnius. Taip pat Vilniaus universitete, Komunikacijos fakultete dėstau verslumą ir lyderystę bei ryšius su visuomene. Atradusi savo pašaukimą mokyti(s), padedu kitiems atrasti jų talentus ir stipriąsias puses, atskleisti vidinį potencialą bei siekti asmeninio ir profesinio efektyvumo.

Kokia mano istorija?
Esu svajotoja ir atradėja. 
Nuo mažumės turėjau lakią vaizduotę ir daugybę gražių norų, bet ne mažiau turėjau baimių… savo norus įgarsinti, jais patikėti, patikėti savimi ir savo talentais, įtikinti tuo visą pasaulį!

Dabar suprantu, kad tokiu būdu užsidedame sau didžiulę naštą, varžančius rėmus. Nerasdami laiko sustoti ir įsiklausyti į save – lekiame nuo vieno tikslo prie kito, o juos pasiekę susitinkame su... vidine tuštuma. Jausmu, kad darai kažką ne taip. Bet tas jausmas toks kandus, kad mums vėl reikia naujo tikslo, kad tik apie tai negalvotume! Pažįstama? 

Man reikėjo daug drąsos ir darbo su savimi, kad atrasčiau savąjį kelią ir galėčiau mėgautis šia kelione. Suprasčiau, jog reikia klausyti širdies, stengtis iš visų jėgų, bet tuo pačiu neskubinti gyvenimo stveriantis vis naujų laurų.

Ilgai ieškojau savęs ir atradau daugybę įdomybių. Paieškos buvo tikrai turiningos: 8 metus dirbau komunikacijos ir marketingo srityse – nuo renginių organizavimo, pardavimų iki reklamos, žurnalistikos, ryšių su visuomene; nuo paslaugų srities, knygų leidybos ir prekybos iki energetikos. Įgijusi nuostabios patirties šiose srityse, pažinusi savanorystės džiaugsmą, baigusi leidybos ir komunikacijos mokslų studijas, 2015 m. pavasarį išėjusi iš samdomo darbo... prisiminiau savo nerealizuotą svajonę ir pradėjau ja gyventi.

Juk aš turiu mokytis psichologijos, pažinti žmones ir jiems padėti – įkvėpti juos džiaugtis, pažinti ir siekti! Taip 2015 m. baigiau koučingo mokyklą (tarptautinė ICF sertifikacija) Baltijos koučingo centre ir sąmoningumo  žaidimo POINTS OF YOU™ trenerio programą. Tai leido man iš naujo atrasti save ir nuoširdžiai patikėti, kad galiu padėti ir kitiems.

Kodėl? Visą gyvenimą tikėjau, kad tik padėdamas kitiems žmogus gali tapti turtingu. Man gera matyti, kaip galiu bent rankos piršteliu ar geru žodžiu prisidėti prie to, kaip žmogus auga, skleidžiasi ir žydi. Noriu, kad aplink būtų kuo daugiau besišypsančių ir laimingų žmonių, nes tai įkvepia ir užkrečia visus aplink! Koučingas to ir siekia – leisti žmogui būti savimi, nes tik savo kailyje jis gali jaustis laimingas, būti geresnis sau ir kitiems. 

Mano noras – kasdien ūgtelėti, šiandien būti bent kiek geresne nei buvau vakar. Aš pati nuolat ieškau, gilinuosi, analizuoju save, svajoju, planuoju ir eksperimentuoju – tik pati tuo gyvendama galiu dalintis su kitais.

Mano didžiausios vertybės – pažinimas, augimas, bendravimas ir saviraiška. Dėl to dievinu keliones, laiką gamtoje ir su draugais, knygas, rašymą, gyvūnus ir žmones. Nuolat lankausi seminaruose ir mokymuose, skaitau daug profesinės literatūros, nes jaučiu pašaukimą nuolat mokyti(s) ir dalintis su kitais.

Mano darbo filosofija

 • Mano užduotis – sukurti saugią jaukią erdvę atrasti ir augti
 • Santykis su klientu svarbiau už bet kokią metodiką
 • Prasmė gali būti vertingesnė už tikslą
 • Mokomės per vidinius atradimus ir patirtį
 • Augame pažindami ir įsisąmonindami
 • Keičiamės prisiėmę atsakomybę veikti

Laikausi Tarptautinės Koučingo Federacijos (ICF) etikos kodekso, žmogiškumo, sąžiningumo ir konfidencialumo principų.

Mano darbo stilius
Esu „life coaching“ (gyvenimo koučingo) atstovė. Tai giluminis koučingas, apimantis savęs ir kito žmogaus pažinimą, santykio su savimi ir kitais kūrimą, jausmų ir emocijų supratimą, vidinės galios puoselėjimą, pasaulėžiūros formavimą. 

Gyvenimas ir darbas man yra kūryba, tad mėgstu žaidimus, improvizaciją, kūrybiškas užduotis ir priemones. Taip mano kelyje atsirado sąmoningumo žaidimas ir kitos kūrybiškos ugdymo priemonės iš Points of You. Taip pat daug remiuosi smegenų neuroplastiškumu, tad skatinu klientus pokyčiams per eksperimentus ir naujų įpročių formavimą. Nuo vaikystės man labai artimas rašymas – tiek kūrybine, tiek terapine prasme.

Gyvenu „mindfulness“ (dėmesingas sąmoningumas) filosofija. Tad daug dėmesio skiriu intuityviam savęs pajautimui, mokymuisi koncentruoti savo dėmesį ir būti šioje akimirkoje – taip mažėja stresas, o gyvenimas prisipildo daugiau vidinės ramybės ir džiaugsmo. 

Kuo tikiu?

 • Kryptimi ir vizija su daug priėjimo kelių labiau nei prisirišimu prie kategoriškų tikslų ir planų
 • Taika ir bendradarbiavimu labiau nei konkurencija
 • Savęs klausymu ir įpročių formavimu labiau nei „prisivertimu“ kažką daryti
 • Pozityvumu ir judėjimu į priekį labiau ne begaliniu kapstymųsi praeities kloduose
 • Priėmimu ir susitaikymu labiau nei kova ar bėgimu nuo to, kas nepatogu
 • Atvirumu ir naujovėmis labiau nei skepticizmu ir normomis
 • Pamokomis ir iššūkiais labiau nei kliūtimis ir klaidomis

Už ką mane vertina klientai ir draugai?
Pozityvumą, nuoširdumą, paprastumą ir empatiją.

Su kokiais klientais dirbu?
Tais, kurie motyvuoti pažinti save, augti ir pagerinti savo gyvenimą. Tais, kuriems priimtinas mano darbo stilius ir filosofija. Mano didžiausias noras – susitikti su jūsų vidumi, jūsų asmenybe, tad amžius, lytis ar profesija nėra kriterijus, pagal kurį skirstau ar atsirenku klientus. Tikiu, kad pas mane ateina klientai, kuriems tuo metu esu reikalinga ir galiu suteikti tam tikros naudos, o jie savo buvimu ir augimu – įprasminti mano darbą.

Kokios mano temos?

 • Savęs pažinimas ir priėmimas
 • Pasitikėjimas savimi, meilė sau
 • Motyvacija, sprendimų priėmimas ir pokyčiai
 • Darbo paieškos ir kiti profesiniai iššūkiai
 • Savirealizacija ir pašaukimas

Daugiau apie mano darbo stilių ir filosofiją rasite ČIA.

Turite klausimų ar norite susipažinti artimiau? Susisiekite su manimi el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., telefonu 867403732 arba Facebook