Ramintos koučingo sesijos man padėjo labiau pažinti ir suprasti save bei apibrėžti tikslus, kurių noriu pasiekti. Taikliais klausimais, puikia pokalbio atmosfera bei nuoširdžiu noru padėti ji sugebėjo „ištraukti“ tokius atsakymus, kurių teisingumu net pati nustebau. Dabar kur kas geriau suvokiu savo stiprybes, norus ir tikslus, kurių tikrai pasieksiu ateityje!
Rita

Kiekvienas turime asmeninių klausimų, į kuriuos, rodos, neįmanoma rasti atsakymo. Arba randame atsakymą, bet ne vieną, tada kaip žinoti, kuris teisingas? Manau, kad giliai viduje mes žinome viską ir turime teisingus atsakymus į pačius sudėtingiausius ir jautriausius klausimus, tik nežinome kaip iki jų „nusikasti“ ar bijome ištarti juos garsiai.

be yourselfRaminta – puikus vedlys į ieškomus atsakymus ir save. Man „kelionė“ su ja buvo nesudėtinga, gausi netikėtų ir netikėtai džiugių atradimų ir, sakyčiau, netgi labai nuotaikinga. Svarbiausia – radau atsakymus į rūpimus klausimus bei sulaukiau objektyvaus (kartais sunku rimtai priimti gerus žodžius iš artimų žmonių – juk jie visada linki tik geriausio) padrąsinimo elgtis taip, kaip jaučiu esant teisingiausia

Buvo įdomu išbandyti Points of You žaidimą. Net keista, kad paprasti paveikslėliai gali būti toks geras sufleris, padedantis garsiai sau įvardinti dalykus, kurių iki tol nematei ar tiesiog nesąmoningai rinkaisi nematyti.
Indira 

Konsultacijos su Raminta, primena ramią kelionę po savo vidinį pasaulį. Nors kartais tenka išeiti iš savo komforto zonos ir prisiimti naujus iššūkius, kurie pasimato sesijų metu, bet jaučiuosi saugi ir palaikoma. Įdomūs atradimai būna, kai kalbant išoriškai apie paprastus dalykus, pajunti kaip paliečiami gilesni dalykai, supranti kaip cikliškai elgiesi tam tikrose situacijose ir kaip galima elgtis kitaip, kad pasiektum kitą rezultatą. Įdomu atrasti save paprastuose dalykuose.
Kamilė

Koučerė buvo labai dėmesinga ir aktyvi klausytoja. Sesija suteikė įdomių įžvalgų, įkvėpimo apmąstymams ir tolimesnių asmeninio gyvenimo veiksmų susidėliojimui. Ji buvo naudinga, nes pavyko išgirsti save, atpažinti kai kuriuos savo proto triukus, įvertinti savo dabartinę gyvenimo situaciją. Buvo užduodami tinkami klausimai, kuriuos sau pačiam paprastai nebūna „patogu“ užduoti, nes sąžiningai sau į juos atsakius tektų imtis tam tikrų veiksmų (kuriuos, mano atveju, aš ilgą laiką atidėliojau). Suvokiau, kad galiu imtis tam tikrų didesnių pokyčių pradėdama nuo mažų žingsnių – ši koučerės mintis labai įkvėpė. 
Deimantė

Buvo labai įdomu susipažinti su tokiu savęs ieškojimo metodu. Niekada anksčiau neteko bandyti ir principas nustebino – atėjau tikėdamasi atsakymų, o gavau daug klausimų, į kuriuos atsakymus radau savo pačios žodžiuose. Pirmoji sesija privertė atsakyti į kankinančius klausimus ir pradėti mąstyti teigiamai. Jaučiausi visiškai laisvai bendraudama, labai  tiko aplinka (lengvas triukšmas prie upės). Antroji sesija priminė, kad rezultatų reikia siekti nuolat, nesustojant. Labai patiko užsiėmimas, skirtas išryškinti vertybes. 
Donata

Kai parašiau dėl pirmosios sesijos, tiesą pasakius, net nelabai žinojau ko tikėtis. Buvo smalsu, kas tai yra koučingas, kaip atrodo tos sesijos ir ar jos padeda. Dabar mano smalsumas yra pilnai patenkintas kaip ir įgyvendinti nusistatyti sesijose tikslai. Norėjau geriau pažinti save – sužinoti, kokios mano asmeninės savybės yra stipriausios, kuriomis galiu labiausiai remtis, svarstydama apie karjeros galimybes arba savo norų realumą bei apsispręsti, koks karjeros kelias man būtų labiausiai priimtinas. Būtent to aš ir sulaukiau – Ramintos pagalbos man surasti atsakymus. Iš tiesų labai patiko forma – pokalbis pasivaikščiojimo metu. Taip lengva atsipalaiduoti ir kartu susikaupti ties klausimais. Buvo labai įdomu ir smagu atsakyti į įvairius klausimus, taip pamažu pasiekiant tikslą – savęs pažinimą.
Rugilė

Atviros durys Tavo atradimams 05.05 mazasBuvau Ramintos mokymuose „Kaip sustiprinti pasitikėjimą savimi?”. Darbas nedidelėje grupelėje ir daug daug gilių savęs pažinimo akimirkų. Tiek pačios įsivardintų, tiek pirmąkart matytų žmonių iš šono pastebėtų. Buvo nerealu! Kas vis gi man dar labai patiko, kad tai neliko tiesiog to vakaro puikiai praleistu laiku, bet padėjo truputį keisti įpročius, kuriuos supratau, kad noriu keisti ir dar stipriau eiti link įsivardintų tikslų. Po to vakaro labai daug kas pradėjo keistis ir keičias iki šiol :) sustiprėjau viduje, nuėjau į sritį, apie kurią ilgai svajojau, truputį kitaip į viską žiūriu, kažkaip patogiau, daug patogiau jaučiuosi savyje :) Ačiū Tau!!!!
Neringa

Lankiausi praktiniame užsiėmime „Atrask ryžto pokyčiams. Šiandien”. Galiu pasidžiaugti tiek Ramintos profesionalumu, tiek užkrečiančiu nuoširdumu ir noru perduoti savo žinias, motyvaciją kitiems. Visą naktį dar sapnavau „Points of You” žaidimą, korteles kurias traukiau ir aiškinau. Nors nesitikėjau labai ką nors naujo apie save sužinoti, tačiau išėjau su stipriai palengvėjusia širdimi. Ačiū, Raminta, už norą dalintis, norą įkvėpti ir už ryžtą kovoti prieš visuomenėje įsišaknijusius standartus. Kai keitiesi tu, keičiasi ir tavo aplinka - akivaizdu, jog ne tik puikiai valdai ir kontroliuoji pokyčius savo gyvenime, bet inspiruoji ir kitus nenustoti ieškoti SAVO laimės gyvenime.
Aušra

Užsiėmimai su Raminta labai jaukūs ir nuoširdūs. Paliečiamos temos artimos širdžiai ir labai fainai sutampa, kad atėję į šiuos užsiėmimus žmones kažką turi bendro tarpusavy, nors ir nepažįsta vienas kito :) Keletą valandų praskrieja labai greitai, o išneštos mintis dar keletą dienų sukasi galvoje :) Labai rekomenduoju visiems, norintiems save geriau pažinti ar praleisti laiką bendraminčių rate.
Kamilė

Raminta – puiki komunikatorė, labai nuoširdi ir atidi. Patiko jos skleidžiama energija ir emocijos. Po POINTS OF YOU vakaro galiu pasakyti, kad žaidimas įdomus. Buvo įdomu stebėti nepažįstamus žmones ir matyti, kaip jie čia pat atskleidžia savo emocijas, atveria save nelabai pažįstamiems žmonėms. Ir tai paprasčiausio žaidimo su kortelėmis dėka. Geros emocijos ir 2 valandos praskriejo kaip viena akimirka. Kada pažaisim dar? :)
Liudas 

Verslumo savaitė 2016 08 22Dalyvavau Ramintos seminare pagal POINTS OF YOU metodiką ir galiu pasidžiaugti, kad laikas, praleistas šiame „žaidime“ viršijo mano lūkesčius. Nebuvau nieko girdėjusi apie šią metodiką, todėl neturėjau jokios išankstinės nuostatos. Ir nors pradžioje viskas atrodė šiek tiek miglotai ir mistiškai, bet per pirmąsias 10 minučių su grupe taip įsijautėme, kad sunku buvo nustoti kalbėtis ir fantazuoti. Manau, kad POINTS OF YOU yra puikus būdas lavinti vaizduotei ir mokytis pažvelgti į įvairias situacijas kitu kampu. Be to, tai plečia ne tik akiratį, bet ir naujų pažįstamų ratą. Ačiū Ramintai už galimybę tai patirti.
Lina

Nuostabi atmosfera, puikios įžvalgos, jaukus ir ramus pasibuvimas su savimi, ir su bendraminčiais. Su ieškančiais, ir norinčiais atrasti ir atsakyti į klausimus. Rekomenduoju, geriau išbandyti nei ir vėl pagalvoti :)
Laura

Jaukus, gilus ir nuoširdus vakaras. Stabtelėjimas ir pažvelgimas į save iš šalies, išgirdimas kito žmogaus požiūrio, susimąstymas – kokia energija yra manyje ir ką dalinu kitiems... :) Ačiū, miela Raminta, esi įsiklausanti ir dovanojanti kitiems savo įžvalgas ir išmintį :) 
Jovita

 

Raminta rengė mūsų įmonei seminarą apie streso valdymą. Patiko paskaitos formatas ir įvairovė – buvo ir diskusijų, ir užduočių, ir patarimų, nuoširdaus pasidalinimo savo patirtimi. Informacija buvo pateikiama ramiu tempu, tai leido įsijausti į temą ir neprarasti atidumo paskaitos metu. Taip pat įdomus buvo „Points of you“ žaidimas, kurį žaidėm poromis – galbūt būtų netgi įdomiau žaisti visiems kartu ir paskatinti diskusiją tarp bendradarbių. Galiu rekomenduoti šią paskaitą ir tikiuosi ateityje bendradarbiauti su Raminta ir kitomis temomis. 
Ana Solovjova, Euromonitor International, Socialinės atsakomybės komiteto narė

CSC siunčia didžiausias linkėjimus ir Ačiū Ramintai Girdvainei už puikią Points of You sesiją. Žaidimas įtraukė visą komandą, leido kitu kampu pažvelgti į bendravimą, jo stilių  ir tarpusavio santykius – kiek toli mes pasiruošęs improvizuoti ir išeiti už ribų. Puiki terpė ir įrankis pažinti kolegą ir sužinoti daugiau apie jį. Smagu, kad vienas įrankis gali suteikti tokią begalę naudų.
Ingrida Bartkienė, CSC Baltic, Komunikacijos vadovė

Dalyvavau dviejuose kontaktų vakaruose su žaidimu POINTS OF YOU, kuriuos vedė Raminta Girdvainė. Abiem atvejais žaidimai leido susimąstyti apie save bei geriau pažinti kitus, todėl, manau, kad tai yra puikus ne tik savianalizės, bet ir komandos formavimo būdas. Raminta profesionali ir padėti norinti trenerė, tad jos vedamų renginių metu visuomet vyravo puiki nuotaika, dalyviai buvo atsipalaidavę ir linkę aktyviai įsitraukti į pateiktų užduočių atlikimą. Rekomenduoju Ramintą tiek privačioms koučingo sesijoms, tiek ir komandos formavimo renginiams.
Justė Akmenskytė, marketingo konsultantė

totemIšties norėčiau padėkoti už žaidimo Points of You pristatymą visam mūsų jaunatviškam ir reklamiškam kolektyvui. Žaidimas ne tik įtraukė, sudomino, tačiau suteikė puikią progą susipažinti vieniems su kitais kitoje – gilesnėje plotmėje. Įdomu buvo ne tik pamatyti save iš šono, tačiau ir išgirsti kolegų matymą, požiūrį, visgi, drauge mes praleidžiame didžiąją dalį savo gyvenimo.

Linkėčiau šį žaidimą sužaisti kiekvienam, kuriam smalsu, kas nori išspręsti iškilusius klausimus, praplėsti savo požiūrį, pamatyti situacijas iš šono ir pažinti kitus. Tikiuosi mūsų kolektyvui dar ne kartą teks smagiai, kūrybiškai ir giliai pakapstyti žaidimo istorijas.
Salomėja Normantaitė, „TOTEM promo“ direktorė

Žmonės po tokio kitokio bendravimo tampa sąmoningesni nors per milimetrą. Tokiose veiklose esi priverstas būti savimi ir kiti dalyviai taip pat! Toks širdžiai priimtinas atsivėrimas sukuria nepaprastą atmosferą ir mes kiekvienas tai jaučiame intuityviai. Mums tai patinka, todėl ir džiūgaujame, atsipalaiduojame. Aš tikiu, kad mes visi norime tokių pokalbių, tokio atvirumo, išklausymo, tolerancijos. Viso to užsiėmimo metu mes gavome su kaupu. Tikrai, ačiū :)
Džiuljeta Martinaitienė, UAB „Šiaulių vandenys“ Ryšių su visuomene atstovė

„Points of You“ skamba kaip linksmas žaidimas, labiau tinkamas mergvakariams nei įmonių kolektyvams, tačiau po Ramintos pravestos sesijos mūsų komunikacijos skyriaus komandai, visiškai pakeičiau nuomonę. Žaidybinis formatas kitaip nei rimtos „teambuilding‘o“ metodikos padeda atsipalaiduoti, išsakyti savo nuomonę, nepabijoti atskleisti jausmus ir išsakyti tai, ką dažniausiai darbinėje aplinkoje nutylime. Tai padeda pamatyti daugiau spalvų ar daugiau to paties reiškinio „kampų“. Tai atskleidžia asmenybių skirtumus, kurie ne erzina, bet tik dar labiau suartina ir praturtina kiekvieną dalyvį atskirai bei visą komandą kartu. 

Nors kortos įtraukia į žaidimą, bet svarbiausia ne kortos, o kaip visada – žmonės, tad dėkoju Ramintai už nuoširdumą ir atsidavimą savo darbui, nes tai padėjo sukurti jaukią ir saugią atmosferą, kuri ir yra svarbiausia šio žaidimo dalis. Neabejoju, kad ta atmosfera dar labiau sustiprino mūsų komandą ir buvo naudinga kiekvienam asmeniškai, nes net ir praėjus kelioms savaitėms pastebiu lapelius, ant kurių sesijos metu kolegos užsirašė pažadus sau. Rekomenduoju šį žaidimą bet kokiam kolektyvui, kai norisi ne tik atitrūkti nuo darbų, bet ir sustipinti komandinę dvasią ir įpūsti naujos ugnies.
Audronė Vilčiauskienė, VGTU komunikacijos direkcijos vadovė