Įsivaizduokit pirmą pasimatymą. Dar nespėjus atsiversti restorano meniu, moteris svajingai žiūri į ką tik sutiktą vyrą ir „tarp kitko“ užsimena: „O tai gal norėtum būti mano vaikų tėvas?...“ Arba atvirkščiai – vyrukas mirkteli akytę: „Žinai... Na jeigu ką, turiu prezervatyvų...“ :) Tik kodėl tai neskamba taip absurdiškai, kai kalbame apie networking‘ą ir pardavimus? 

Skaityti daugiau...

Tau išsako nemalonią kritiką ir tuomet dar priduria: „Tik nepriimk asmeniškai“. Tarsi Tu neturėtum teisės jaustis prislėgtas, liūdėti ar pykti. Šis pasakymas sumenkina Tavo jausmus. Deja, to, ką galvoja ir pasako kiti, Tu negali kontroliuoti. Bet ką gali padaryti pati, kad kritika Tavęs taip smarkiai nežeistų ir netrukdytų siekti užsibrėžtų tikslų?

Skaityti daugiau...

Kaip dažnai save sustabdai ar atsitrauki, galvodama(s), kad esi nepakankamai... gera, šauni, graži, miela, protinga, kompetentinga asmenybė? Kad Tau trūksta žinių, pinigų, gebėjimų, sumanumo? Arba kad turi per daug – irzlumo, tingumo, kilogramų, blogų įpročių? Kaip dažnai nusisuki nuo savo svajonių po pirmos nesėkmės ar sulaukęs/-usi kritikos?...

Skaityti daugiau...