RENGINYS. Tu esi Pakankamai

Tu esi Pakankamai... gera, graži, talentinga, protinga būtybė. Tau nebūtina būti „geriausiu/-ia“ ar nuversti kalnų, kad Tave mylėtų, kad Tau sektųsi. Tau nebūtina sulaukti pripažinimo ir komplimentų, kad jaustumeisi laimingu žmogumi. Tau nebūtina priklausyti nuo išorinių vertinimo sistemų, nuo to, ką pasakys kiti. Tu gali jaustis vertingu nepaisant visuomenės standartų. Nes Tu ir esi vertingas – galbūt tik tai primiršai.

Tu esi pakankamaiTau nebūtina dangstytis savo profesija, socialiniu ar šeimyniniu statusu. Tavo tikroji vertė kur kas subtilesnė – jos neužčiuopsi jokiose etiketėse, diplomuose ar knygose.

Nuo mažumės mums diegiamas nuolatinis „nepasitenkinimo“ jausmas, kad daugiau investuotume (laiko, energijos, pinigų) ir daugiau siektume (norėti, pirkti, įrodyti, pasirodyti) ir taptume „-iausiais“ ar bent „-esniais“. Šioje vartotojiškoje visuomenėje tai reiškia nuolatinį alkį žinioms, pramogoms, statusams.

Taip įsisukame į užburtą karuselę – tikslų, pasiekimų, apdovanojimų, pagyrimų siekimo. Ir juk niekada negana! Visada atsiras geresnių ir visada bus kur pasitempti. Kaip iš to ištrūkti?

Jei jau pavargai nuo nuolatinių aplinkos ir savo paties reikalavimų, maksimalizmo, noro visiems įtikti – ateik. Prisijunk prie mąstančių ir jaučiančių tą patį. Patyriminiame renginyje paliesime šias temas:

• Kaip sumažinti lūkesčius ir reikalavimus sau?
• Kaip perfekcionizmą pakeisti sveiku požiūriu į save ir aplinką? 
• Kaip sukurti ir išlaikyti pasitenkinimą savimi nepaisant aplinkybių? 
• Kaip leisti sau klysti ir būti netobulu? 
• Kaip priimti save tokį, koks esi – nieko nepridedant ir neatimant?
• Kaip pamilti save avansu – ne už kažką, o tiesiog dėl to, kad esi?

Kviečiu į netobulą jaukų vakarą, kur leisime sau būti tokiais, kokie esam iš tiesų – be kaukių ir be apsimetinėjimo. Tai ir bus didžiausia vertė, kurią jūs galite išsinešti iš renginio – jei tik tai sau leisite ir įsileisite tai, kas beldžiasi į jūsų vidų. 

  • Apie VIDINĘ LAISVĘ
  • Apie tai, kaip pasakyti STOP
  • Apie tai, kaip nustoti norėti patikti visiems 
  • Apie tai, ko iš tiesų nori Tu
  • Apie tai, kas Esi TU

Visą gyvenimą stengiausi kažko pasiekti, tobulėti net didžiausia kaina (sveikatos, laiko, draugų), nuolat siekti geriausio rezultato... Tik tuo metu visai pamečiau save. Pamiršau, ko noriu. Pamiršau, kas esu ir kokia esu. Aukojau santykius su artimaisiais ir sveikatą. Atbukinau savo intuiciją. Kol viskas apsivertė aukštyn kojom, o mano tiek metų puoselėtas iliuzijų burbulas sprogo... 

Pusantrų metų praėjo nuo to laiko, kai pradėjau pažintį su savimi iš naujo. Kasdien atrandu vis kažką įdomaus, netikėto. Ir šie potyriai ypatingi! Noriu šia nuostabia kelione į save pasidalinti ir su kitais. Paskatinti mylėti save be išlygų, nes tai didžiausia dovana, kurią gali padovanoti sau ir pasauliui,“ – sako renginio iniciatorė Raminta Girdvainė, atradimų trenerė.

LAIKAS: Lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 18 val.
TRUKMĖ: 3 valandos
VIETA: Pranciškonų rūmai, 110 kab.
KAINA: 15 EUR (registracija patvirtinama užpildžius registracijos formą, detalės bus atsiųstos el. paštu)
BŪTINA REGISTRACIJA: https://goo.gl/forms/7VgDlWoC6o2aRwde2

Dalyvių skaičius ribotas – užsiėmimas skirtas nedidelei, jaukiai grupei.

Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., 867403732