Po renginio. Tu esi Pakankamai, kad mylėtum save

Tu esi Pakankamai, kad mylėtum save. Mylėtum kitus ir gyvenimą. Tu esi Pakankamai, kad mylėtų Tave. Tokią asmenybę, kokia esi iš tikrųjų.

Tu esi pakankamai rastelisVisai nesvarbu, kas Tau trukdo priimti save – perfekcionizmas, žema savivertė, mažas pasitikėjimas savimi ar aplinkos reiklumas. Mes per daug užsikasame ieškodami problemų ar bandydami jas kažkaip pavadinti ir įrėminti. Esmė ir visi atsakymai yra mumyse. Visas išorinis pasaulis prasideda mūsų vidiniame pasaulyje. Pradėkime su juo susipažinti.

Išmokti priimti save ir sukurti tinkamą santykį su aplinka galima tik per didžiulį norą ir vidinius atradimus, kurių niekas negali Tau atnešti ant lėkštutės ar prirodyti. O taip norėtųsi. Norėtųsi, kad perskaityta knyga, aplankytas seminaras, kito patirtis ar patarimas Tau padėtų. Bet nepadės, nepadės tol, kol to neperleisi per save. Neprieisi to jausmo, situacijos, taško, kai pradėsi žiūrėti ir matyti kitaip, pradėsi ieškoti ir rasti.

Tikra yra tik tai, ką išgyvename ir patiriame patys, kai tam ateina laikas, t.y. kai esame tam pasiruošę. Juk atsakymus mes turime jau seniai, jie mūsų laukia.

Vakarykštis renginys „Tu esi Pakankamai“ buvo netikėtas, įdomus, atviras ir tikras. Viskas buvo taip netobulai ir ne pagal planą, kad tai sukūrė pačią didžiausią vertę. Ačiū visoms dalyvėms už leidimą sau būti savimi, jausti bei kalbėti širdimi. Jūsų virpesius jaučiau tarsi savo.

Šįryt palikau sau tokį raštelį: „Raminta, Tu esi Pakankamai, kad mylėtum save“. Tikiu, kad jis praskaidrins mano dieną. Prasiskaidrinkite savo dieną ir jūs! Pačiu jums maloniausiu būdu!

P.S. Gruodžio 8 d. vėl organizuojamas susitikimas su tais, kuriems aktualu ir svarbu save pažinti ir priimti. Daugiau informacijos rasite čia: Facebook puslapis Atradimų trenerė Raminta Girdvainė

Tu esi pakankamai kabinetas  Tu esi pakankamai korteles