Norite, kad jūsų darbuotojai ar kolegos atrastų, suprastų ir augtų? Kviečiu susitikti ir aptarti, kaip galiu Jums būti naudinga. Organizuoju praktinius mokymus, skirtus didinti įmonių ir darbuotojų pasitenkinimą ir efektyvumą. 

GALIMOS TEMOS:

 • Kaip patikėti savimi 2016 04 01Efektyvi komunikacija. Kaip komunikuoti (pristatyti save, savo idėjas ir produktus/ paslaugas), kad pasiektumėte savo tikslų, būtumėte suprasti ir jaustumėtės komfortiškai? Kaip susikalbėti su klientu ar kolega, suprasti jų motyvus, aiškiai dėstyti savo mintis bei įgyti drąsos kalbėti viešai, paskambinti klientui, pristatyti rezultatus vadovui ir pan.?
 • Aš ir komanda. Koks esu aš, o kokie – mano kolegos? O kokia mes kaip komanda? Kaip galiu siekti savo tikslų, bet tuo pačiu jaustis komandos dalimi ir eiti link visiems bendros vizijos? Kaip santykiai su kolegomis gali padėti man augti? Kuo komandinis darbas/ bendradarbiavimas gali man būti naudingas
 • Streso valdymas. Kur padėti negatyvias emocijas? Kaip išvengti emocinio perdegimo, nerimo, streso padarinių? Kaip dirbti su baimėmis? Kaip išlikti produktyviam ir nepulti į paniką stresinėse situacijose?
 • Lyderystė ir pasitikėjimas savimi. Kaip pasitikėti savimi ir pelnyti kitų pasitikėjimą? Kaip atrasti savo stipriąsias vietas ir jas išnaudoti? Kaip ugdyti lyderystės gebėjimus, kad būtum sėkmingesnis darbe? Kaip tapti ryžtingesniu ir priimti gerus sprendimus?
 • Motyvacija ir produktyvumas. Kas mus motyvuoja gyvenime ir darbe? Kaip tinkamai motyvuoti save ir savo kolegas? Kaip jaustis geriau sudėtingose situacijose – atrasti savo komforto zoną, tuo pačiu nenustojant tobulėti? Kokių motyvacijos priemonių galime sugalvoti patys? Kas trukdo produktyvumui ir kaip jį padidinti?

FORMATAS:

Užsiėmimai interaktyvūs – patyriminiai, praktiniai. Juose naudojamos:

 • koučingo technikos – mąstymą skatinantys klausimai,
 • sąmoningumo žaidimas iš POINTS OF YOU™, kuris išlaisvina kūrybiškumą, tarpusavio bendravimą, plečia akiratį ir padeda į situaciją pažvelgti kitu kampu,
 • mindfulness (dėmesingo įsisąmoninimo) praktikos – mokymasis išlikti ramiam, sugrįžti į „čia ir dabar“ (temose apie stresą ir produktyvumą, sprendimų priėmimą, kūrybiškumą)
 • įvairios užduotys/ simuliacijos/ žaidimai, atvejų ir situacijų analizės, ir kt.

Dalyvių įsitraukimas, pasisakymai, diskusijos, bendravimas ir augimas proceso metu – daug svarbiau už teorines žinias. Tam tikra teorija, patarimais ar pavyzdžiais pasidalijama, kad įtvirtinti ir įprasminti tai, ką dalyviai atranda užsiėmimų metu. Toks formatas sukuria daug didesnę praktinę vertę, nes žinios įsisąmoninamos ir taikomos vietoje. Stengiamasi sukurti jaukią atmosferą ir neformalų bendravimą, kad dalyviai galėtų lengviau atsipalaiduoti, įsijausti ir gauti daugiau naudos.

Žinoma, turinys ir formatas gali būti keičiami, derinami pagal konkretų kliento poreikį ar pageidavimą.

Kitos galimos temos:

 • Susipažinimo / suartinantis žaidimas;
 • Strategijos kūrimas;
 • Probleminių situacijų sprendimas;
 • Idėjų generavimas (brainstorm'as);
 • Kiti tikslai / poreikiai.

KITOS PASLAUGOS:

 • Individualios arba grupinės koučingo sesijos;
 • POINTS OF YOU™ galimybių pristatymas/ adaptavimas.

APIE LEKTORĘ:
Raminta Girdvainė – ICF (International Coach Federation) akredituota koučingo specialistė ir POINTS OF YOU™ trenerė. Taip pat – komunikacijos konsultantė, turinti komunikacijos mokslų bakalauro ir magistro laipsnius. Vilniaus universiteto lektorė, dėstanti Verslumą ir lyderystę bei Ryšius su visuomene. Veda koučingo sesijas, grupinius užsiėmimus, seminarus ir mokymus įmonėms. Priklauso pasauliniam lyderystės ir viešojo kalbėjimo klubui „Toastmasters International“ (Confident Voices, anglų kalba).

Turi 9 metų darbo patirtį versle: dirbo knygų leidyboje ir prekyboje, žiniasklaidoje, energetikoje. 2 metus pirmininkavo LiMA (Lietuvos marketingo asociacijos), vienijančios daugiau kaip 600 marketingo ir komunikacijos profesionalų, Vilniaus valdyboje.

ATSILIEPIMUS skaitykite ČIA.

Susisiekime:
Raminta Girdvainė
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
8 674 03732
Linkedin profilis  
Facebook puslapis