batasAr kada žiūrėjai į save iš kito kampo? Ar žinai, kad „išlipęs iš savo batų“ ir pažvelgęs į pasaulį plačiau, gali atrasti įdomių dalykų apie save ir atsakymus į svarbius savo gyvenimo klausimus?

Vis tik pačiam tai padaryti kartais labai sunku – reikia paskatinimo, spyrio, kito žmogaus pagalbos ar specialių priemonių, kurios pravertų akis, širdis ir protus. Taip atsirado POINTS OF YOU™.

„POINTS OF YOU™ atradau koučingo mokykloje, nuo pirmos dienos jis tapo mano kasdieniu palydovu tiek asmeniniame augime (sprendžiant klausimus, dėliojantis tikslus, ieškant temų ir idėjų, kuriant), tiek dirbant su klientais (padedant jiems pažinti save, augti, surasti atsakymus ir siekti savo tikslų). Ši metodika atitinka mano vertybes ir suderina du man itin svarbius dalykus: sąmoningumą ir kūrybiškumą.“ (Raminta Girdvainė, sertifikuota koučingo specialistė ir POINTS OF YOU™ trenerė)

POINTS OF YOU™ – visame pasaulyje naudojamos kūrybiškos priemonės mokymams ir tobulėjimui. Prekės ženklą atstovauja sąmoningumo žaidimas POINTS OF YOU™, žaidimas PUNCTUM ir kasmet išleidžiami dienoraščiai.

POINTS OF YOU™ padeda praplėsti mūsų požiūrį, pažvelgti į save ir savo aplinką kiek kitokiu kampu nei įprastai. Sąmoningumo žaidimą sudarančios nuotraukos, žodžiai ir istorijos išlaisvina asociatyvų mąstymą ir vaizduotę, leidžia ištrūkti iš proto pinklių ir pamatyti platesnį vaizdą nei nešiojomės galvoje iki šiol.

POINTS OF YOU™ gimė Izraelyje 2006 metais: du verslininkai-koučeriai Jaron ir Efrat, įkvėpti filmo „Pay it Forward“ („Sėkmė avansu“), atrado žaismingą būdą, kaip įkvėpti kitus ir paskatinti kuo daugiau žmonių dalintis ir spinduliuoti pozityvumą. 

IMG 8821POINTS OF YOU™ skatina:

 • pažinti ir atrasti save;
 • naujai pažvelgti į kasdienius dalykus ir mus supančius žmones;
 • svajoti be apribojimų ir patikėti, kad tai įmanoma;
 • sustoti – įsiklausyti į save ir kitus;
 • išlipti iš „dėžutės“ – problemas paversti galimybėmis.

Šiuo metu POINTS OF YOU™ priemonės „gyvena“ 147 šalyse ir yra išverstos į 16 kalbų. Visame pasaulyje jos įkvepia šimtus tūkstančių žmonių – yra naudojamos asmeniniam tobulėjimui, šeimose ir porose, įmonėse, koučingo specialistų, psichologų, mokytojų, lektorių, vadovų ir t.t.

Norite išmėginti POINTS OF YOU™? Esu sertifikuota POINTS OF YOU™ trenerė, tad mielai supažindinsiu su šių priemonių galimybėmis!


ĮMONĖMS:

 • Mokymai naudojant POINTS OF YOU™ priemones: komandos formavimas, komandinis darbas, komunikacija, streso valdymas, strateginis planavimas, idėjų generavimas (brainstorm), kūrybiškumo ugdymas ir kt.
 • POINTS OF YOU™ metodikų paruošimas, pritaikymas jūsų įmonei
 • Konsultacijos savarankiškai rengiant POINTS OF YOU™ metodikas savo įmonei

FIZINIAMS ASMENIMS:

 • Koučingo sesijos su POINTS OF YOU™ (individualios arba grupinės)
 • Atviri mokymai ir grupiniai užsiėmimai naudojant POINTS OF YOU™ priemones
 • Žaidimo vedimas šventėse, vakarėliuose, draugų susibūrimuose

ATSILIEPIMUS skaityti galite ČIA.